Öğrenci Takip Sistemi İK
EN

KAMPÜSLER

 • SULTANBEYLİ KAMPÜSÜ
 • BAHÇEŞEHİR KAMPÜSÜ
 • BEYLİKDÜZÜ KAMPÜSÜ

YIL

 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013

ÖĞRETİM AŞAMASI

 • ANAOKULU
 • İLKOKUL
 • ORTAOKUL
 • LİSE

FİLTRE

haber

ÖĞRENCİMİZ TÜRKİYE 3.`SÜ OLDU!

9. Sınıf öğrencilerimizden Selim Genç, Türkiye Yelken Federasyonu`nun düzenlemiş olduğu Rüzgar Sörfü Türkiye Şampiyonası RS-ONE kategorisinde Türkiye 3.`sü olmuştur. Öğrencimizi kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz.

Mimarsinan Windsurf Kulübü Derneği’nin 4 milli sporcusunu ağırladık!

Yaş kategorisine göre birçok ödülün sahibi olan Süha Kavi, Uğur İyigün, Efe Kayın ve Özkan Erden öğrencilerimize rüzgar sörfü hakkında hem deneyimlerini anlattı hem de öğrencilerimizin sorularını yanıtladı. Sporun psikolojik ve fiziksel sağlığımız için önemine değinen sporcular; herkesin en az bir spor dalı ile ilgilenmesi gerektiğinin de altını çizdi. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

haber
haber

İSMAİL KÜÇÜKKAYA VEGA OKULLARI`NDA!

Gazeteci, TV habercisi ve yazar Sn. İsmail Küçükkaya, okulumuza yapmış olduğu ziyarette bir yandan eğitim ortamlarımızı inceleyip bilgi aldı, diğer yandan öğrencilerimizle de bir araya gelerek sohbet etti. Mesleki başarısı,çalışkan, pozitif, uzlaşıdan yana ve umut aşılayan kimliği ile önemli bir “rol model” saydığımız Küçükkaya, öğrencilerimize hayat tecrübesinden süzdüğü önemli mesajlar verdi. Sn. İsmail Küçükkaya’nın öğrencilerimizle paylaştığı başarı tüyolarını ve tüm kampüslerimizdeki öğrenci temsilcileri tarafından yöneltilen sorulara verdiği cevapları VEGA Okulları Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

VEGA’NIN ATATÜRKÇÜ GENÇLERİNDEN ANLAMLI DİNLETİ

Kaliteli eğitimle, değerlerine bağlı Atatürkçü nesiller yetiştirme misyonuyla kurulan VEGA Okullarının 100 öğrencisi sonsuzluğa uğurlanışının 81 yılında Atalarını özel bir etkinlikle andı. Atatürk’ün sevdiği şarkı ve türkülerin yanı sıra Atatürk için yazılmış en güzel şarkıların da yer aldığı repertuvara “VEGA Öğretmenler Orkestrası” eşlik etti.. Anma programında, ölümünden sekiz ay önce Bursa Belediyesi tarafından Atatürk’ün onuruna verilen ve katıldığı son balo olma özelliğine sahip etkinlikte Atamızın yaptığı vals ile oynadığı zeybek dansına da yer verildi.

haber
haber

VEGA CUMHURİYET KOROSU AKBATIYI İNLETTİ

Cumhuriyetin geleceğe büyük ümitlerle bakmamızı sağlayan gurur veren atılım ve başarıları, her türlü zorlu engeli aşmamız için bize güç vererek, Atatürk`ün ilke ve inkılapları ışığında pusulamız olmaya devam edecektir. VEGA Okulları; Cumhuriyetin 96. yılını Cumhuriyet ruhu ve şanına yakışır bir şekilde `VEGA Cumhuriyet Korosunun` seslendirdiği marşlarla, jimnastik gösterileriyle, Cumhuriyet valsi ve bando yürüyüşüyle kutladı.

Öğrencimiz Tuana TOTİK` ten büyük başarı

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü Öğrencimiz Tuana TOTİK; 20-23 Eylül 2019 tarihlerinde, Ukrayna`nın Odessa kentinde düzenlenen `Odessa Cup 2019` Uluslararası Ritmik Cimnastik Turnuvası` nda; genel tasnifte 1.` lik, top aletinde 2.` lik kupası kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

haber
haber

VEGA Okulları` nın yenilenen öğretmen kadrosu ile 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Açılış Kurulu

VEGA Okulları` nın yenilenen öğretmen kadrosu; 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Açılış Kurulunda kendilerini tanıtarak yeni dönem VEGA` yailişkin proje ve hedeflerini anlattılar. VEGA genişleyen ve gelişen yeni kadrosuyla daha büyük, daha güçlü!

VEGA Okulları Resim Sergisi.

VEGA Okulları olarak Sabiha Gökçen Havalimanı`nda öğrencilerimizin kendi yaptıkları resimlerin sergilendiği resim sergimiz havaalanı ziyaretçilerinin ilgisiyle devam ediyor. 17-23 Haziran arası devam edecek olan resim sergimize, Sabiha Gökçen Havalimanı`na yolu düşen herkes davetlidir

haber
haber

VEGA Okulları 2019 Mezuniyet Törenleri

Öğrencilerimiz büyüyerek geleceğe doğru adım adım ilerlerken en güzel anılarında yanlarında olmaktan gurur duyduk! Yeni başarılara yelken açan evlatlarımıza yaşamlarının her alanında başarılar dileriz. Büyük VEGA Ailesi olarak daima yanlarında olacağız!

19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Milli mücadelenin meşalesini Atamızdan aldığımız güçle, 100 yıldır elden ele kuşaklar boyu taşıyoruz. Gençliğini yaşayamadan vatan uğruna mücadele etmiş şanlı bir neslin, bugünün gençlerine ulaşan hatırasını gururla, coşkuyla yaşatıyor, öğretilerini aklımızda, yüreğimizde taşıyoruz. Gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk` ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.
19 Mayıs günü VEGA Okulları olarak tüm kampüslerimizin bando takımları ve öğrencileriyle 19 Mayıs coşkusuna yakışır gür sesimizle söylediğimiz marşlar eşliğinde Atamızın izinden bandolu yürüyüş gerçekleştirdik

haber
haber

VEGA Öğrencileri TedX Altinbas University Etkinliğinde

Kardeş üniversitemiz Altınbaş Üniversitesi TedX Klübü öğrencilerinin hazırladığı TedX Talks etkinliği 5 Mayıs Pazar günü Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesinde gerçekleşti. VEGA Okulları Anadolu Lisesi öğrencilerimiz de etkinlikte yerlerini aldı ve küçük görevlerle TedX Altınbaş Kulübü öğrencilerine yardımcı oldular

VEGA Okulları Bahar Şenliği!

VEGA Okulları Geleneksel Bahar Şenliği, 28 Nisan Pazar günü VEGA Sultanbeyli Kampüsünün kocaman bahçesinde birbirinden güzel etkinliklerle kutlandı

haber
haber

Anaokullar Arası Minikler Satranç Şenliği

Anaokullar Arası Minikler Satranç Şenliği 90 minik sporcu ve 150`den fazla velinin katılımıyla bugün VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsünde gerçekleşti. Tüm satranç sever sporcularımızı ve satranca destek veren aileleri tebrik ediyor, minik sporcularımızın başarılarının devamını diliyoruz

Küçük şampiyon piyanist Arya Su Gülenç` in ilk resitali VEGA` da

Henüz 9 yaşında olmasına rağmen dünya çapında bir çok ödülün sahibi olan küçük piyanistimiz Arya Su Gülenç, ilk resitalini bugün VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsü öğrencilerine benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatarak verdi. Sevgili Arya’ yı gönülden kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

haber
haber

Bir 23 Nisan Geleneği...

Bir 23 Nisan Geleneği- Altınbaş Üniversitesi Rektörü koltuğunu devretti.
VEGA Okulları öğrencileri olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında kardeş üniversitemiz Altınbaş Üniversitesini ziyaret ettik ve her üç kampüsten gelen öğrencilerimiz rektör Prof. Dr. Çağrı Erhan’ ın koltuğunu “Atatürk’ ün çocuklara armağan ettiği bu önemli günün anısına” bir günlüğüne devraldılar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun!

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk Ulusal Egemenlik günümüzü geleceği kuracak olan çocuklara adayarak eşsiz bir bayram hediye etti. Biz de VEGA Okulların olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı şanına yakışır kutlamalarla coşkuyla kutladık

haber
haber

Altınbaş Çocuk Üniversitesi Dünya ve Barış Günündeyiz

VEGA Okulları öğrencilerimiz 23 Nisan şenlikleri kapsamında kardeş üniversitemiz olan Altınbaş Üniversitesi’nin düzenlediği Çocuk Üniversitesi Dünya ve Barış gününde Üniversitenin hocaları ve öğrencileriyle hazırladığı atölye ve workshoplarda bilgilenerek gönüllerince eğlendiler.

Atatürk`ün Sevdiği Şarkılar ve Çanakkale Türküleri Eşliğinde Çanakkale Zaferini Kutladık

29 Mart Cuma günü VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsünde `Atatürk`ün Sevdiği Şarkılar ve Çanakkale Türküleri` temalı organizasyonumuz Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İmam ALTINBAŞ, saygı değer konuklarımız ve değerli velilerimizin katılımıyla gerçekleşmiştir.

haber
haber

VEGA Okulları Sultanbeyli Kampüsü Öğrencimiz Gülseli Kuzucu`nun ÖZDEBİR Başarısı

VEGA Okulları Sultanbeyli Kampüsü Öğrencimiz Gülseli Kuzucu`nun Türkiye genelinde yapılan ÖZDEBİR sınavında 500 tam puan alarak elde ettiği Türkiye birinciliğini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

VEGA Okulları Bursluluk Sınavı - 2019

16 Şubat tarihinde tüm kampüslerimizde eş zamanlı olarak gerçekleştirdiğimiz VEGA Okulları Bursluluk Sınavına göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

haber
haber

Özel Vega Anadolu Lisesi Genç Kızlar Paintball Takımı

Özel Vega Anadolu Lisesi öğrecilerimiz Başakşehir Belediyesi 2.Gençlik Oyunları bünyesinde gerçekleştirilen Genç Kızlar Paintball Turnuvasında 100 Okulu geride bırakarak birincilik plaketini gururla okulumuza kazandırmışlardır.Öğrencilerimizin hem sosyal hem sportif hayatlarına katkı sağlayan bu tarz müsabakalardaki başarılarının devamını diliyor, takımımızı yürekten kutluyoruz.

Öğrencimizden Büyük Başarı!


Bahçeşehir Kampüsü öğrencilerimizden Ayşegül Yörük, katıldığı Türkiye Yıldızlar Yüzme Şampiyonasında, Bayanlar 50 metre Kurbağalama kategorisinde Türkiye 2.’si olmuştur.
Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

haber
haber

Öğrencilerimiz “Damlaya Damlaya Göl Olur” adlı interaktif tiyatroyu izlediler.

Beylikdüzü Kampüsü Öğrencilerinden “Benim Kitap Kumbaram” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında tutumlu olmanın ve sorumluluk almanın önemini anlatan “Damlaya Damlaya Göl Olur” adlı interaktif tiyatroyu izlediler. Etkinlik sonrası kumbara dağıtılan öğrencilerimiz, 20 günün sonunda kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarıyla kitap satın alacak, daha sonra okudukları kitapları başka okullardaki çocuklarla paylaşacaklar.

URFODU Yarışmasında öğrencilerimiz Fen Bilimleri (Biyoloji) alanında finale girmeye hak kazandılar.

Sultanbeyli Kampüsü 8.sınıf öğrencilerimiz URFODU (Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması)’ya Fen Bilimleri (Biyoloji) alanından girerek başarılı olmuşlar ve finale girmeye hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

haber
haber

İstanbul Perisi” kitabının yazarı Betül Avunç’u okulumuzda ağırladık.

Beylikdüzü Kampüsümüzde 5. Sınıf öğrencilerimizin severek okuduğu “İstanbul Perisi” kitabının yazarı Betül Avunç’u söyleşi ve imza etkinliği için okulumuzda ağırladık.

VEGA Okulları ile Kanada’nın New Brunswick Eyaleti arasında, karşılıklı öğrenci değişim programı için protokol imzalandı!

VEGA Okulları ile Kanada’nın New Brunswick Eyaleti arasında, karşılıklı öğrenci değişim programı için protokol imzalandı! VEGA Okulları ve ISEWorld’ün akademik ortaklığı ile Kanada’nın en seçkin okullarında VEGA Okulları öğrencileri eğitim alma imkanı bulacaklar.
Bu iş birliği yurt dışında temsil edilme fırsatıyla birlikte öğrencilerin kendilerini geliştirmesi, kültürlerarası bilgi ve beceriye sahip olmasını sağlamış olacak.

haber
haber

Öğrencilerimiz, uluslararası makale okuma sitesi olan Achieve3000`de kazandıkları puanlarla sertifikalarını almaya hak kazandılar.

Lise hazırlık ve 9.sınıf öğrencilerimiz, uluslararası makale okuma sitesi olan Achieve3000`de kazandıkları puanlar, makale yorumlamaları ve değerlendirme sunumları göz önüne alınarak sertifikalarını almaya hak kazandılar.

6 ve 7. sınıflarımızla Yetenek Akademisinde `Kendi imzamızı sanata çeviriyoruz`

6 ve 7. sınıflarımızla Yetenek Akademisinde `Kendi imzamızı sanata çeviriyoruz`

haber
haber

K12 Gelişim Akademisinden öğrencilerimize seminer verildi.

K12 Gelişim Akademisinden Senkronomist Ömer Faruk Ayaz “Sınav kaygısı, Motivasyon, Çalışma teknikleri, Meslek Seçimi” ile ilgili konularda Bahçeşehir Kampüsü 8. Sınıf öğrencilerimize oldukça keyifli bir seminer vermiştir.

Altınbaş Üniversitesi Diş Hekimliğinden diş hekimlerimiz `Ağız ve Diş Sağlığı` haftasında okulumuzu ziyaret etti.

Altınbaş Üniversitesi Diş Hekimliğinden Pedodonti Hocamız Doç. Dr. Buğra Özen Ağız ve Diş Sağlığı haftasına yönelik Beylikdüzü Kampüsümüzde öğrencilerimize `Ağız Bakımı` ile ilgili eğitim verdi. Ardından ekibi ile birlikte öğrencilerimize diş taraması yaptı.

haber