Öğrenci Takip Sistemi İK
EN

KAMPÜSLER

 • SULTANBEYLİ KAMPÜSÜ
 • BAHÇEŞEHİR KAMPÜSÜ
 • BEYLİKDÜZÜ KAMPÜSÜ

YIL

 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013

ÖĞRETİM AŞAMASI

 • ANAOKULU
 • İLKOKUL
 • ORTAOKUL
 • LİSE

FİLTRE

haber

Öğrencimiz Tuana TOTİK` ten büyük başarı

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü Öğrencimiz Tuana TOTİK; 20-23 Eylül 2019 tarihlerinde, Ukrayna`nın Odessa kentinde düzenlenen `Odessa Cup 2019` Uluslararası Ritmik Cimnastik Turnuvası` nda; genel tasnifte 1.` lik, top aletinde 2.` lik kupası kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

VEGA Okulları` nın yenilenen öğretmen kadrosu ile 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Açılış Kurulu

VEGA Okulları` nın yenilenen öğretmen kadrosu; 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Açılış Kurulunda kendilerini tanıtarak yeni dönem VEGA` yailişkin proje ve hedeflerini anlattılar. VEGA genişleyen ve gelişen yeni kadrosuyla daha büyük, daha güçlü!

haber
haber

VEGA Okulları Resim Sergisi.

VEGA Okulları olarak Sabiha Gökçen Havalimanı`nda öğrencilerimizin kendi yaptıkları resimlerin sergilendiği resim sergimiz havaalanı ziyaretçilerinin ilgisiyle devam ediyor. 17-23 Haziran arası devam edecek olan resim sergimize, Sabiha Gökçen Havalimanı`na yolu düşen herkes davetlidir

VEGA Okulları 2019 Mezuniyet Törenleri

Öğrencilerimiz büyüyerek geleceğe doğru adım adım ilerlerken en güzel anılarında yanlarında olmaktan gurur duyduk! Yeni başarılara yelken açan evlatlarımıza yaşamlarının her alanında başarılar dileriz. Büyük VEGA Ailesi olarak daima yanlarında olacağız!

haber
haber

19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Milli mücadelenin meşalesini Atamızdan aldığımız güçle, 100 yıldır elden ele kuşaklar boyu taşıyoruz. Gençliğini yaşayamadan vatan uğruna mücadele etmiş şanlı bir neslin, bugünün gençlerine ulaşan hatırasını gururla, coşkuyla yaşatıyor, öğretilerini aklımızda, yüreğimizde taşıyoruz. Gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk` ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.
19 Mayıs günü VEGA Okulları olarak tüm kampüslerimizin bando takımları ve öğrencileriyle 19 Mayıs coşkusuna yakışır gür sesimizle söylediğimiz marşlar eşliğinde Atamızın izinden bandolu yürüyüş gerçekleştirdik

VEGA Öğrencileri TedX Altinbas University Etkinliğinde

Kardeş üniversitemiz Altınbaş Üniversitesi TedX Klübü öğrencilerinin hazırladığı TedX Talks etkinliği 5 Mayıs Pazar günü Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesinde gerçekleşti. VEGA Okulları Anadolu Lisesi öğrencilerimiz de etkinlikte yerlerini aldı ve küçük görevlerle TedX Altınbaş Kulübü öğrencilerine yardımcı oldular

haber
haber

VEGA Okulları Bahar Şenliği!

VEGA Okulları Geleneksel Bahar Şenliği, 28 Nisan Pazar günü VEGA Sultanbeyli Kampüsünün kocaman bahçesinde birbirinden güzel etkinliklerle kutlandı

Anaokullar Arası Minikler Satranç Şenliği

Anaokullar Arası Minikler Satranç Şenliği 90 minik sporcu ve 150`den fazla velinin katılımıyla bugün VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsünde gerçekleşti. Tüm satranç sever sporcularımızı ve satranca destek veren aileleri tebrik ediyor, minik sporcularımızın başarılarının devamını diliyoruz

haber
haber

Küçük şampiyon piyanist Arya Su Gülenç` in ilk resitali VEGA` da

Henüz 9 yaşında olmasına rağmen dünya çapında bir çok ödülün sahibi olan küçük piyanistimiz Arya Su Gülenç, ilk resitalini bugün VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsü öğrencilerine benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatarak verdi. Sevgili Arya’ yı gönülden kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Bir 23 Nisan Geleneği...

Bir 23 Nisan Geleneği- Altınbaş Üniversitesi Rektörü koltuğunu devretti.
VEGA Okulları öğrencileri olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında kardeş üniversitemiz Altınbaş Üniversitesini ziyaret ettik ve her üç kampüsten gelen öğrencilerimiz rektör Prof. Dr. Çağrı Erhan’ ın koltuğunu “Atatürk’ ün çocuklara armağan ettiği bu önemli günün anısına” bir günlüğüne devraldılar

haber
haber

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun!

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk Ulusal Egemenlik günümüzü geleceği kuracak olan çocuklara adayarak eşsiz bir bayram hediye etti. Biz de VEGA Okulların olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı şanına yakışır kutlamalarla coşkuyla kutladık

Altınbaş Çocuk Üniversitesi Dünya ve Barış Günündeyiz

VEGA Okulları öğrencilerimiz 23 Nisan şenlikleri kapsamında kardeş üniversitemiz olan Altınbaş Üniversitesi’nin düzenlediği Çocuk Üniversitesi Dünya ve Barış gününde Üniversitenin hocaları ve öğrencileriyle hazırladığı atölye ve workshoplarda bilgilenerek gönüllerince eğlendiler.

haber
haber

Atatürk`ün Sevdiği Şarkılar ve Çanakkale Türküleri Eşliğinde Çanakkale Zaferini Kutladık

29 Mart Cuma günü VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsünde `Atatürk`ün Sevdiği Şarkılar ve Çanakkale Türküleri` temalı organizasyonumuz Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İmam ALTINBAŞ, saygı değer konuklarımız ve değerli velilerimizin katılımıyla gerçekleşmiştir.

VEGA Okulları Sultanbeyli Kampüsü Öğrencimiz Gülseli Kuzucu`nun ÖZDEBİR Başarısı

VEGA Okulları Sultanbeyli Kampüsü Öğrencimiz Gülseli Kuzucu`nun Türkiye genelinde yapılan ÖZDEBİR sınavında 500 tam puan alarak elde ettiği Türkiye birinciliğini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

haber
haber

VEGA Okulları Bursluluk Sınavı - 2019

16 Şubat tarihinde tüm kampüslerimizde eş zamanlı olarak gerçekleştirdiğimiz VEGA Okulları Bursluluk Sınavına göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Özel Vega Anadolu Lisesi Genç Kızlar Paintball Takımı

Özel Vega Anadolu Lisesi öğrecilerimiz Başakşehir Belediyesi 2.Gençlik Oyunları bünyesinde gerçekleştirilen Genç Kızlar Paintball Turnuvasında 100 Okulu geride bırakarak birincilik plaketini gururla okulumuza kazandırmışlardır.Öğrencilerimizin hem sosyal hem sportif hayatlarına katkı sağlayan bu tarz müsabakalardaki başarılarının devamını diliyor, takımımızı yürekten kutluyoruz.

haber
haber

Öğrencimizden Büyük Başarı!


Bahçeşehir Kampüsü öğrencilerimizden Ayşegül Yörük, katıldığı Türkiye Yıldızlar Yüzme Şampiyonasında, Bayanlar 50 metre Kurbağalama kategorisinde Türkiye 2.’si olmuştur.
Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencilerimiz “Damlaya Damlaya Göl Olur” adlı interaktif tiyatroyu izlediler.

Beylikdüzü Kampüsü Öğrencilerinden “Benim Kitap Kumbaram” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında tutumlu olmanın ve sorumluluk almanın önemini anlatan “Damlaya Damlaya Göl Olur” adlı interaktif tiyatroyu izlediler. Etkinlik sonrası kumbara dağıtılan öğrencilerimiz, 20 günün sonunda kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarıyla kitap satın alacak, daha sonra okudukları kitapları başka okullardaki çocuklarla paylaşacaklar.

haber
haber

URFODU Yarışmasında öğrencilerimiz Fen Bilimleri (Biyoloji) alanında finale girmeye hak kazandılar.

Sultanbeyli Kampüsü 8.sınıf öğrencilerimiz URFODU (Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması)’ya Fen Bilimleri (Biyoloji) alanından girerek başarılı olmuşlar ve finale girmeye hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

İstanbul Perisi” kitabının yazarı Betül Avunç’u okulumuzda ağırladık.

Beylikdüzü Kampüsümüzde 5. Sınıf öğrencilerimizin severek okuduğu “İstanbul Perisi” kitabının yazarı Betül Avunç’u söyleşi ve imza etkinliği için okulumuzda ağırladık.

haber
haber

VEGA Okulları ile Kanada’nın New Brunswick Eyaleti arasında, karşılıklı öğrenci değişim programı için protokol imzalandı!

VEGA Okulları ile Kanada’nın New Brunswick Eyaleti arasında, karşılıklı öğrenci değişim programı için protokol imzalandı! VEGA Okulları ve ISEWorld’ün akademik ortaklığı ile Kanada’nın en seçkin okullarında VEGA Okulları öğrencileri eğitim alma imkanı bulacaklar.
Bu iş birliği yurt dışında temsil edilme fırsatıyla birlikte öğrencilerin kendilerini geliştirmesi, kültürlerarası bilgi ve beceriye sahip olmasını sağlamış olacak.

Öğrencilerimiz, uluslararası makale okuma sitesi olan Achieve3000`de kazandıkları puanlarla sertifikalarını almaya hak kazandılar.

Lise hazırlık ve 9.sınıf öğrencilerimiz, uluslararası makale okuma sitesi olan Achieve3000`de kazandıkları puanlar, makale yorumlamaları ve değerlendirme sunumları göz önüne alınarak sertifikalarını almaya hak kazandılar.

haber
haber

6 ve 7. sınıflarımızla Yetenek Akademisinde `Kendi imzamızı sanata çeviriyoruz`

6 ve 7. sınıflarımızla Yetenek Akademisinde `Kendi imzamızı sanata çeviriyoruz`

K12 Gelişim Akademisinden öğrencilerimize seminer verildi.

K12 Gelişim Akademisinden Senkronomist Ömer Faruk Ayaz “Sınav kaygısı, Motivasyon, Çalışma teknikleri, Meslek Seçimi” ile ilgili konularda Bahçeşehir Kampüsü 8. Sınıf öğrencilerimize oldukça keyifli bir seminer vermiştir.

haber
haber

Altınbaş Üniversitesi Diş Hekimliğinden diş hekimlerimiz `Ağız ve Diş Sağlığı` haftasında okulumuzu ziyaret etti.

Altınbaş Üniversitesi Diş Hekimliğinden Pedodonti Hocamız Doç. Dr. Buğra Özen Ağız ve Diş Sağlığı haftasına yönelik Beylikdüzü Kampüsümüzde öğrencilerimize `Ağız Bakımı` ile ilgili eğitim verdi. Ardından ekibi ile birlikte öğrencilerimize diş taraması yaptı.

VEGA Okulları Öğretmenler Günü Özel Kutlaması “En Büyük Kaynağımız Öğretmenlerimiz”

VEGA Okulları 24 Kasım Öğretmenler Günü için özel bir organizasyon düzenledi. Altınhas Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İmam Altınbaş, Sağlık ve Turizm Eski Bakanı ve VEGA Okulları Bilim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Akarcalı, VEGA Okulları üst düzey yönetim ekibi ve yaklaşık 200 öğretmenin katılımıyla kutlama programı gerçekleşti. Programda Sayın İmam Altınbaş yaptığı konuşmada; “Memlekete faydalı olmak için yaptığımız tüm çalışmalarımızda, çalışanlarımızla kurduğumuz bağ ile başarılı oluruz. Eğitimde fark yaratarak, kendi kültürü ile bağını koparmadan dünya insanı yetiştiren siz saygıdeğer öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü gönülden kutlarım. “ dedi.
“Sizlere emanet edilen çocuklarımızın geleceğe emin adımlarla ilerlemesini sağlıyorsunuz, VEGA Okullarının adını uluslararası alanlarda temsil etmelerine yönelik verdiğiniz emeklere teşekkür eder, tekrar başarılarınızın devamını dilerim” diyerek ‘En Büyük Kaynağımız Öğretmenlerimizdir’ mesajına vurgu yaptı. Öğretmeler gününe özel video gösterisi, canlı müzik devam eden programda renkli, coşkulu, keyifli dakikalar yaşandı.

haber
haber

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda Anıtkabirdeydik!

VEGA Okulları öğretmen ve öğrencileri ile Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda Anıtkabirdeydik!

`BEST READERS` sertifikaları ve ödülleri verildi.

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü öğrencilerimizi İngilizce dijital dersleri kapsamında okumuş oldukları kitaplara bakılarak “ BEST READERS “ sertifikaları ve ödülleri İngilizce zümre başkanımız tarafından verildi. Tüm öğrencilerimizin katıldığı törende başarılarının keyfini yaşamayı, taktir etmeyi ve birlik olmayı hissettiler. Öğrencilerimizi kutluyoruz.

haber
haber

Öğrencilerimiz İngilizce tiyatro izlediler.

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü İlkokul öğrencilerimiz HARRY’S LOST UNIVERSE, ortaokul öğrencilerimiz ise MARVEL adlı İNGİLİZCE tiyatroyu izlediler.
İnteraktif olan oyunda öğrencilere sorular sorulmasının yanı sıra, öğrencilerimiz öğrenmiş oldukları dili bir bağlam içinde duymanın da keyfine varmış oldular.

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı gezisine katıldık.

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı gezisine VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsü 7 ve 8.sınıf öğrencilerimiz katıldı. Türkçe Zümresi tarafından düzenlenen etkinlikte öğrencilerimiz, derslerine katkı sağlayacak çalışma kitaplarıyla ilgili tüm yayınları ve ilgi duydukları yazarlara ait kitapları edindiler.

haber