Öğrenci Takip Sistemi
EN

KAMPÜSLER

 • SULTANBEYLİ KAMPÜSÜ
 • BAHÇEŞEHİR KAMPÜSÜ
 • BEYLİKDÜZÜ KAMPÜSÜ

YIL

 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013

ÖĞRETİM AŞAMASI

 • ANAOKULU
 • İLKOKUL
 • ORTAOKUL
 • LİSE

FİLTRE

haber

Vega`nın Yıldızları Altınbaş Üniversitesi #ErasmusDays Etkinliğine Katıldı!

Vega`nın Yıldızları Altınbaş Üniversitesi #ErasmusDays etkinliğine katıldı! Üniversite sıralarında TYT deneme sınavına giren öğrencilerimiz, sınav sonrasında Altınbaş Üniversitesi öğrencileri ile bir araya gelerek hem Erasmus programı hakkında bilgi aldılar hem de değişim programına katılan öğrencilerin deneyimlerini dinlediler.

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Genel Kurul Programımızı Gerçekleştirdik

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı açılış genel kurul programımızı Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. İmam Altınbaş,yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm öğretmenlerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik.

Sağlık, başarı,mutluluk dolu bir eğitim öğretim yılı diliyoruz

haber
haber

ALTINBAŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI İMAM ALTINBAŞ’TAN MEZUNLARA ANLAMLI MESAJ

Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle düzenlenemeyen Altınbaş Üniversitesi mezuniyet törenleri, bu yıl kontrollü normalleşme döneminde sağlık tedbirlerine uygun olarak açık hava programlarıyla gerçekleştirildi. Törende 2019-2020 ve 2020-2021 akademik yılında Altınbaş Üniversitesinden mezun olan 2 bin 500 öğrenci ile bir araya gelen Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, gençlerin pandemi şartlarına rağmen, eğitim hayatında ciddi başarılar gösterdiğine ve bu dönemde akademisyenlerin de özverili davranıp, her anlamda öğrencilerin yanında olduğuna değindi. Altınbaş, yeni mezun olan gençlere konuşmasında başarılar diledi ve önerilerini paylaştı.

“Şartlar ne olursa olsun, 70 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz alanlarda bakış açımız, birlik ve beraberlik duygusu ile hareket etmemizdir. Tüm sektörlerde Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda eğitim, bizim ailece en değer verdiğimiz, sosyal sorumluluk olarak gördüğümüz alanımızdır. Aynı zamanda başka bir maneviyatı da içinde barındırır. Babamız Merhum Mehmet Altınbaş’ın bize vasiyetinde, “eğitime yatırım yapacaksınız” sözü bizim için en değerli sözümüz olmuştur. Bu yüzden de Mehmet Altınbaş Vakfı ile kurulan Altınbaş Üniversitesinde siz değerli öğrencileri görünce, bu vasiyeti yerine getirmek bizleri çok onurlandırmaktadır dedi”

Amacının gençlerimizin dünyada bizleri en iyi şekilde temsil etmesi için ilerlemesine yardımcı olmak olduğunu belirten Altınbaş, konuşmasına “Çünkü biz şuna inanırız. “ Ülkenin geleceğinde fark yaratmak, ancak fark yaratan bir eğitimle mümkün olur”. diyerek sözlerine gençlere şu tavsiyeyi vererek devam etti .“Sizlere bu noktada en önemli tavsiyem, işinizi severek yapmanız olacaktır. İşini severek yapmak sizi her zaman başarıya götürecektir.

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılını Genel Kurul Törenimizle Tamamladık

2020-2021 Eğitim- Öğretim yılını Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. İmam Altınbaş,yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm öğretmenlerimizin katılımlarıyla gerçekleşen yıl sonu genel kurul törenimizle tamamladık.

haber
haber

Öğretmenler Günü Ödül Törenimizi Gerçekleştirdik!

Vega Okullarında 5 yılı aşkın süredir görev yapan öğretmenlerimizin plaketlerini Eğitim Koordinatörümüz takdim etti. Vega Okullarında daha nice yıllarınızı birlikte kutlamak dileğiyle,Öğretmenler Günü`nüz kutlu olsun!

Kampüsümüzde Ata`yı Anma Törenimizi Gerçekleştirdik.

Yokluğunun 82. Yılında Ata`mızı sevdiği şarkılarla andık. Öğrencilerimiz Atatürk` e olan özlemlerini büstüne çiçekler koyarak dile getirdiler. #10Kasım #Atatürk #AtamSenHepVarsın

haber
haber

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. İmam Altınbaş Kurtköy`deki kampüsümüzü ziyaret etti!

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. İmam Altınbaş Kurtköy`deki kampüsümüzü ziyaret etti! Yöneticilerimiz eşliğinde kampüs turu gerçekleştiren Sayın Başkan, yeni okullu olan 1. sınıf öğrencilerimiz ile de bir araya gelerek onların heyecanını paylaştı.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılına Uzaktan Eğitim İle Başladık

Yeni normalde eğitim öğretim faaliyetleri hazırlıklarımızı tamamlayarak 17 Ağustos 2020 tarihinden itibaren telafi programımız ile uzaktan eğitime başladık. Öğrencilerimizin uzaktan eğitimi için hazırlanan telafi programlarımızda hem geçtiğimiz dönem edindiğimiz bilgileri tazeliyor hem de yeni müfredatta yer alan temel kavramları öğreniyoruz.

Yüz yüze eğitimde buluşacağımız günü iple çekiyor, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize uzaktan eğitim sürecinde başarılar diliyoruz!

haber
haber

VEGA EĞİTİM KADROSU 2020-2021 ÖĞRETİM YILINA MERHABA DEDİ!

Öğretmenlerimiz bir yandan hizmet içi eğitimleri ile kendilerini geliştirme imkanı bulacak öte yandan da 17 Ağustosta başlayacak olan “Telafi ve Oryantasyon” dönemi hazırlıklarını tamamlayacaklar.

“Yeni normal” dönemin tüm gerekliliklerini azami derecede yerine getirmeye özen gösteriyor ve kampüsümüzdeki günlerimizi sosyal mesafe kurallarını gözeterek; maskelerimizi takarak, sık sık ellerimizi yıkayıp kampüsümüzün çeşitli bölümlerine yerleştirdiğimiz el dezenfektanlarını kullanarak geçiriyoruz.

VELİLERİMİZİ VE MİSAFİRLERİMİZİ GÜVENLE AĞIRLAMAK İÇİN HER TÜRLÜ TEDBİRİ ALIYORUZ!

Düzenli olarak dezenfekte edilen, her türlü sosyal mesafe ve hijyen kurallarının titizlikle uygulandığı kampüslerimizde güvenle çalışıyor ve velilerimizi güvenli bir ortamda ağırlıyoruz.

haber
haber

VEGA Okulları Seminer Programları Pandemi Sürecinde ONLINE!

VEGA Okulları olarak önem verdiğimiz seminer/söyleşi programlarımıza pandemi sürecinde de ara vermedik. Zoom sistemi ve instagram üzerinden online olarak gerçekleştirdiğimiz seminer ve söyleşi programı kapsamında alanında uzman isimlerle; görgü kurallarından,masallara,sanattan yurtdışı eğitimlerine,spor ve sınavlara uzanan geniş bir yelpazede söyleştik.

#EvdeKal`dığımız dönemde de öğrenci ve velilerimizle bu kez online olarak bir araya gelip kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaya devam ettik.

23 NİSAN`IN 100. YILINDA VEGA`DA ONLINE TÖREN COŞKUSU!

VEGA Okullarında 23 Nisan coşkusu Youtube`da yayınlanan online tören ile gerçekleşti.

Milli egemenliğin 100. yılını kutlamak, bu eşsiz bayrama sahip çıkmak ve koronavirüs pandemisi yaşadığımız bu günlerde 23 Nisan törenimiz tüm coşkusuyla #EvdeKal`arak kutlandı! Çünkü Nisan 23 Covid 19`dan ÇOK BÜYÜKTÜR!

Öğrencilerimizin 23 Nisan şarkılarına birlikte eşlik ettiği, online 23 Nisan sergimizin gerçekleştiği, 5. sınıf öğrencilerimizin İngilizce şarkı söylediği bu coşku dolu törenimizi VEGA OKULLARI YouTube kanalımızı ziyaret ederek izleyebilirsiniz!

haber
haber

ÖĞRENCİLER EVDE KALSIN DİYE VEGA`YI EVLERE TAŞIYORUZ!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi sebebiyle başlayan sosyal izolasyon sürecinde; VEGA Okulları olarak anaokulundan liseye tüm kademelerde online eğitimlerimize ilk günden beri hız kesmeden etkileşimli ders anlatımlarıyla devam ediyoruz. Öğrencilerimizin uzaktan eğitimi için hazırlanan ders programlarıyla her sabah sanal sınıflarımızda buluşuyor ve etkileşimli ders anlatımlarımızı sürdürüyoruz.


Ayrıca 8. sınıf öğrencilerimiz için kampüslerimizde düzenli olarak gerçekleştirilen LGS denemelerini, tüm kampüslerimiz için online ortamda eş zamanlı gerçekleştiriyor ve sınav sonralarında ilgili branş öğretmenleriyle yaptığımız anlatımlı soru çözümleri ile eksikleri tamamlıyoruz.

ÖĞRENCİLERİMİZ RİTMİK JİMNASTİK İL MÜSABAKALARINDA 3.OLDU!

Düzenlenen okullararası ritmik jimnastik il müsabakalarında küçük kız kategorisinde VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü 5. Sınıf öğrencilerimiz Tuana Totik ve Duru Aysu takım olarak yarışarak 3.`lük elde ettiler.

Gurur kaynağımız olan öğrencilerimizin başarılarının devamını diler, öğrencilerimizi ve antrenörlerini tebrik ederiz.

haber
haber

VEGA OKULLARI ULUDAĞ KAYAK KAMPI GERÇEKLEŞTİ!

Öğrencilerimizin sabırsızlıkla beklediği Uludağ Kayak Kampı gerçekleşti! Cumalıkızıkta yaptıkları kahvaltı ile programa başlayan öğrencilerimiz Uludağ`a vardıklarında ise profesyonellerden kayak eğitimi aldı. Öğrencilerimiz kamp boyunca hem kayak yaptı hem de çeşitli etkinlikler ile eğlenceye doydu.

VEGA KIŞ KARNAVALIMIZLA BU YIL DA ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞTIK!

VEGA Kış Karnavalımızla bu yılda çocuklarımızın mutluluğu için çalıştık! Tüm öğrenci, öğretmen, veli ve gönüllülerimizin katılımıyla gerçekleşen karnavalda çeşitli atölyeler, yarışmalar ve çekilişer gerçekleşirken aynı zamanda satış stantları da kuruldu. Karnavalımızdan elde edilen gelirin tamamı Tohum Otizm Vakfına ve çocuk istismarı ile mücadele etmek adına yola çıkan UCİM`e bağışlandı.

haber
haber

ÖĞRENCİMİZ TÜRKİYE 3.`SÜ OLDU!

9. Sınıf öğrencilerimizden Selim Genç, Türkiye Yelken Federasyonu`nun düzenlemiş olduğu Rüzgar Sörfü Türkiye Şampiyonası RS-ONE kategorisinde Türkiye 3.`sü olmuştur. Öğrencimizi kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz.

Mimarsinan Windsurf Kulübü Derneği’nin 4 milli sporcusunu ağırladık!

Yaş kategorisine göre birçok ödülün sahibi olan Süha Kavi, Uğur İyigün, Efe Kayın ve Özkan Erden öğrencilerimize rüzgar sörfü hakkında hem deneyimlerini anlattı hem de öğrencilerimizin sorularını yanıtladı. Sporun psikolojik ve fiziksel sağlığımız için önemine değinen sporcular; herkesin en az bir spor dalı ile ilgilenmesi gerektiğinin de altını çizdi. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

haber
haber

İSMAİL KÜÇÜKKAYA VEGA OKULLARI`NDA!

Gazeteci, TV habercisi ve yazar Sn. İsmail Küçükkaya, okulumuza yapmış olduğu ziyarette bir yandan eğitim ortamlarımızı inceleyip bilgi aldı, diğer yandan öğrencilerimizle de bir araya gelerek sohbet etti. Mesleki başarısı,çalışkan, pozitif, uzlaşıdan yana ve umut aşılayan kimliği ile önemli bir “rol model” saydığımız Küçükkaya, öğrencilerimize hayat tecrübesinden süzdüğü önemli mesajlar verdi. Sn. İsmail Küçükkaya’nın öğrencilerimizle paylaştığı başarı tüyolarını ve tüm kampüslerimizdeki öğrenci temsilcileri tarafından yöneltilen sorulara verdiği cevapları VEGA Okulları Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

VEGA’NIN ATATÜRKÇÜ GENÇLERİNDEN ANLAMLI DİNLETİ

Kaliteli eğitimle, değerlerine bağlı Atatürkçü nesiller yetiştirme misyonuyla kurulan VEGA Okullarının 100 öğrencisi sonsuzluğa uğurlanışının 81 yılında Atalarını özel bir etkinlikle andı. Atatürk’ün sevdiği şarkı ve türkülerin yanı sıra Atatürk için yazılmış en güzel şarkıların da yer aldığı repertuvara “VEGA Öğretmenler Orkestrası” eşlik etti.. Anma programında, ölümünden sekiz ay önce Bursa Belediyesi tarafından Atatürk’ün onuruna verilen ve katıldığı son balo olma özelliğine sahip etkinlikte Atamızın yaptığı vals ile oynadığı zeybek dansına da yer verildi.

haber
haber

VEGA CUMHURİYET KOROSU AKBATIYI İNLETTİ

Cumhuriyetin geleceğe büyük ümitlerle bakmamızı sağlayan gurur veren atılım ve başarıları, her türlü zorlu engeli aşmamız için bize güç vererek, Atatürk`ün ilke ve inkılapları ışığında pusulamız olmaya devam edecektir. VEGA Okulları; Cumhuriyetin 96. yılını Cumhuriyet ruhu ve şanına yakışır bir şekilde `VEGA Cumhuriyet Korosunun` seslendirdiği marşlarla, jimnastik gösterileriyle, Cumhuriyet valsi ve bando yürüyüşüyle kutladı.

Öğrencimiz Tuana TOTİK` ten büyük başarı

VEGA Okulları Bahçeşehir Kampüsü Öğrencimiz Tuana TOTİK; 20-23 Eylül 2019 tarihlerinde, Ukrayna`nın Odessa kentinde düzenlenen `Odessa Cup 2019` Uluslararası Ritmik Cimnastik Turnuvası` nda; genel tasnifte 1.` lik, top aletinde 2.` lik kupası kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

haber
haber

VEGA Okulları` nın yenilenen öğretmen kadrosu ile 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Açılış Kurulu

VEGA Okulları` nın yenilenen öğretmen kadrosu; 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Açılış Kurulunda kendilerini tanıtarak yeni dönem VEGA` yailişkin proje ve hedeflerini anlattılar. VEGA genişleyen ve gelişen yeni kadrosuyla daha büyük, daha güçlü!

VEGA Okulları Resim Sergisi.

VEGA Okulları olarak Sabiha Gökçen Havalimanı`nda öğrencilerimizin kendi yaptıkları resimlerin sergilendiği resim sergimiz havaalanı ziyaretçilerinin ilgisiyle devam ediyor. 17-23 Haziran arası devam edecek olan resim sergimize, Sabiha Gökçen Havalimanı`na yolu düşen herkes davetlidir

haber
haber

VEGA Okulları 2019 Mezuniyet Törenleri

Öğrencilerimiz büyüyerek geleceğe doğru adım adım ilerlerken en güzel anılarında yanlarında olmaktan gurur duyduk! Yeni başarılara yelken açan evlatlarımıza yaşamlarının her alanında başarılar dileriz. Büyük VEGA Ailesi olarak daima yanlarında olacağız!

19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Milli mücadelenin meşalesini Atamızdan aldığımız güçle, 100 yıldır elden ele kuşaklar boyu taşıyoruz. Gençliğini yaşayamadan vatan uğruna mücadele etmiş şanlı bir neslin, bugünün gençlerine ulaşan hatırasını gururla, coşkuyla yaşatıyor, öğretilerini aklımızda, yüreğimizde taşıyoruz. Gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk` ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.
19 Mayıs günü VEGA Okulları olarak tüm kampüslerimizin bando takımları ve öğrencileriyle 19 Mayıs coşkusuna yakışır gür sesimizle söylediğimiz marşlar eşliğinde Atamızın izinden bandolu yürüyüş gerçekleştirdik

haber
haber

VEGA Öğrencileri TedX Altinbas University Etkinliğinde

Kardeş üniversitemiz Altınbaş Üniversitesi TedX Klübü öğrencilerinin hazırladığı TedX Talks etkinliği 5 Mayıs Pazar günü Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesinde gerçekleşti. VEGA Okulları Anadolu Lisesi öğrencilerimiz de etkinlikte yerlerini aldı ve küçük görevlerle TedX Altınbaş Kulübü öğrencilerine yardımcı oldular

VEGA Okulları Bahar Şenliği!

VEGA Okulları Geleneksel Bahar Şenliği, 28 Nisan Pazar günü VEGA Sultanbeyli Kampüsünün kocaman bahçesinde birbirinden güzel etkinliklerle kutlandı

haber
haber

Anaokullar Arası Minikler Satranç Şenliği

Anaokullar Arası Minikler Satranç Şenliği 90 minik sporcu ve 150`den fazla velinin katılımıyla bugün VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsünde gerçekleşti. Tüm satranç sever sporcularımızı ve satranca destek veren aileleri tebrik ediyor, minik sporcularımızın başarılarının devamını diliyoruz

Küçük şampiyon piyanist Arya Su Gülenç` in ilk resitali VEGA` da

Henüz 9 yaşında olmasına rağmen dünya çapında bir çok ödülün sahibi olan küçük piyanistimiz Arya Su Gülenç, ilk resitalini bugün VEGA Okulları Beylikdüzü Kampüsü öğrencilerine benzersiz bir müzik ziyafeti yaşatarak verdi. Sevgili Arya’ yı gönülden kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

haber